Rytter :Nytårstaffel Syd 12. jan.Fynsmesterskab 14. aprilSjælland 4. majDM 28.-30. juniSyd stævnet 31. augustFyn 27. okt.Point i alt:Rang :
Mathilde Larsen90705515580204701
Sofia Therese Wilhelmsen704515520653552
Laila Carstensen10155352003
Nana Frost Carlsen35130165
Karoline Hermann358045160
Caroline Ris40115155
Rikke Folsø Vester35205050155
Iben Heisel20130150
Josefine Rønn Jakobsen35203060145
Pernille Marie Krogsten406540145
Dorthe Horsager Rasmussen654530140
Charlotte Rask Nielsen902020130
Karen Louise Kjærbye308020130
Maria Cecilie Jacobsen302075125
Julie Holm Pedersen20100120
Stine Hasgaard7045115
Anita Vedel Hansen6050110
Sara Hansen110110
Kirstine Jespersen Dau105105
Mathilde T. Wilhelmsen252060105
Marie-louise Mathiasen3070100
Sofie Marie Beck Kristensen100100
Christian Jespersen Dau9090
Kathrine Kock Svendsen30501090
Maja Henriksen9090
Malene Nielsen9090
Mathilde Boe Jørgensen9090
Ellen Hansen8585
Marianne H. T. Sørensen8585
Marika Jepsen652085
Susi Riber Banke206585
Tine Hansen8585
Mia Lauritsen8585
Cecilie Kristensen8080
Kirstine Amalie Korsgaard206080
Maja Lassen20303080
Sjoukje Haveman20402080
Trine Huber10205080
Kathrine Lundquist Olesen45201075
Mille Marie M. Jensen7070
Louise Bloch6565
Johanne Hestvang6565
Maria Feldborg10104565
Dorte Ris204060
Emilie Løgstrup Degn-Pedersen6060
Heidi Charlotte Bloch10302060
Tine Sanne Hansen6060
Sofie Thestrup Kilsholm5555
Emma Kieler5050
Julie Whitaker Pedersen5050
Sofie Præst Hansen5050
Stine Lithen Worm-Nielsen104050
Mille Bigum Lousch Ottzen4545
Joan Lous Jørgensen103040
Louise Petri Petersen4040
Lykke Dybbro Andersen4040
Maria pacchiarini4040
Mie Cecilie Laungaard4040
Sarah Birkmose Nielsen4040
Sofie Skjoldborg301040
Camilla Nielsen3535
Carina Pedersen3535
Cecilie Myrhøj Straarup3535
Henriette Bristol Glad3535
Pia Friis Sørensen3535
Nanna Fløe Jeppesen3030
Rasmus Juhl3030
Rebecca Jespersgaard Nielsen3030
Søs Christine Clausen3030
Tilde Marie Junker3030
Anna Steffensen3030
Christine Nelly Omøe Zinck2020
Karen Sylvest2020
Laura Sparving2020
Lea Cronstance Hansen2020
Marika Nørredal2020
Mette Alempiew2020
Pernille Gerstrøm101020
Tommy Sørensen2020
Judith Christensen2020
Mathilde Rosenkjær2020
Camilla Skjoldborg2020
Celina Drejer1010
Gitte Larsen1010
Julie Juhl1010
Lene Rask Rasmussen1010
Mille Rabøl Kristiansen1010
Lykke Liedicte Jørgensen1010

Opdateret september 2019 af Dorte Riis